Doprava

Osobní odběr Liberec - Cena: 0,- Kč. Osobně na adrese provozovny v Liberci, Dlouhý Most 319, Liberec 25, 463 12 Liberec. Vyzvednutí pouze na základě předchozí domluvy. Platit je možné převodem dopředu nebo hotově na místě.

Zásilkovna - Cena: 95,- Kč. Zboží většinou bývá doručeno do 3 pracovních dnů. Vhodné pro objednávky max. 2 kusů výrobků. Možnost platit pouze převodem přes účet nebo GoPay.

Česká pošta - Balík do ruky – Cena: 149,- Kč. Balík do ruky od České pošty. Zboží většinou bývá doručeno do 3 pracovních dnů. Možnost platit pouze převodem přes účet nebo GoPay.

Emailem - Možnost zaslání dárkového poukazu emailem. Ale skutečně jen dárkový poukaz, výrobky emailem nepošleme...
Poukaz Vám přijde v elektronické podobě, stačí jej pouze vytisknout a rovnou jej můžete využít. Odesíláme po zaplacení, zpravidla do jednoho až tří pracovních dní. Možnost platit pouze převodem přes účet nebo GoPay.

 

 

Platby

 

Platba přes účet - Cena: 0,- Kč. Celková částka (cena zboží i s poštovným) se uhradí na číslo účtu: 153814902/0300 vedený u Poštovní spořitelny. Jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky. V popisu bankovního převodu uveďte kód objednávky. Po připsání částky na účet Vám bude zboží odesláno do tří pracovních dnů (zpravidla dříve).

 

Platba platební bránou GoPay při platbě online: Cena: 0,- Kč. Platba proběhne během několika vteřin přes bránu GoPay, zadáním požadovaných údajů z Vaší karty. Objednávka je zaplacena a připravena k okamžité expedici. Dle našich možností a svozu balíčků odešleme do tří pracovních dnů (zpravidla dříve).